Publicades les candidatures de les eleccions locals de Cubelles

24 d'abril de 2019


L'únic cap de llista que no s'havia fet públic fins ara era el de Ciutadans que serà finalment Manuel Martínez Mellado

Circunscripció electoral Cubelles


Candidatura núm. 1: ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC -
AM)
Titulars
1. ESTHER SOLER I TERUEL
2. JACOBO CAPARDON LIZANA
3. CLAUDIA RODRIGUEZ DONAIRE
4. JOSE LUIS RODRIGUEZ VILLANUEVA
5. JUSTINE ABELLAN POVEDA
6. DAVID AGÜERA I RUIZ
7. ESTER PÉREZ I MASSANA
8. LORENZO LOPEZ LOPEZ
9. PAULA PEREZ GONZALEZ
10. JAUME SALTÓ I PELEGRÍ
11. MONICA MUNTANE MENDEZ
12. JOSEP RAVELLA I RIBAS
13. ROSA MARIA BOJ I CORDERO
14. JACINTO BEL I ARQUÉ
15. MARIA GADOR RINCON SANCHEZ
16. FRANCESC XAVIER MARTÍNEZ I ROIG
17. MONICA VILELLA GINER
Suplents
1. CARMEN JUSTICIA I JUAREZ
2. MARC GALVEZ I PLA
3. MONTSERRAT COLLADO I GRÀCIA
4. XAVIER DUCH GONZALEZ
5. ENRIQUETA GINER SAGUES


Candidatura núm. 2: CUBELLENCS-FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (FIC)
(CUBELLENCS-FIC)
Titulars
1. ANA MARIA MARTINEZ GALLERI
2. MIGUEL ANGEL TORRALBO GUTIERREZ
3. IVAN CABALLERO MORENO
4. JESUS MARTÍN BONAGA
5. MANUELA RUIZ LÓPEZ
6. MAGALI AGUSTINA RODRIGUEZ URQUIOLA
7. ANTONIO CABALLERO DIAZ
8. DAVID MANCEBO LORENTE
9. MONICA CAPILLA MARQUEZ
10. MARIA DEL MAR RODRIGUEZ AGUDO
11. MONICA URQUIOLA YAPURA
12. PAU LÓPEZ RODRIGUEZ
13. ANTONIO SANCHEZ GUTIERREZ
14. SERGIO GARCÍA LÓPEZ
15. DEMELSA FINA CABALLERO
16. NOEMI TORRES BONET
17. JUANA MURIA RUIZ
Suplents
1. LAURA SANTOLARIA MARTINEZ
2. SUSAN JENNIFER PUCHE WILLIAMS
3. ROMA JUNCOSA RODRIGUEZ

 

Candidatura núm. 3: JUNTS PER CUBELLES (JxCat)
Titulars
1. ROBERT MONZONIS GOMEZ
2. EDMON COLOMER SOLER
3. YOLANDA GARCIA LOPEZ
4. ENCARNACIÓN ESCOBEDO AGUILAR
5. DANIIEL ARES SANCHEZ
6. EVA ANGELA CAMI PERALTA
7. ESTER GARCIA BENEYTE
8. ALBERTO PORCEL LOPEZ
9. KARINA BEATRIZ CULEBRAS ASATT
10. FRANCESC JOSEP SOLER ALONSO
11. MÓNICA ARROYO LENDIÑEZ
12. JORDI ESTEVE LORENTE
13. SUSANA GALDON PUENTES
14. ROGER LAGUNA PALAU
15. PAULA NAVA RODRIGUEZ
16. JUAN NAVARRO VIVANCOS
17. XÈNIA SÁNCHEZ MORENO
Suplents
1. DAVID PEREZ GUTIERREZ
2. MIRIAM SANCHEZ MONTES
3. RAUL RUIZ MORENO
4. ANNA MARIA ABELLO CASAMITJANA
5. CHRISTIAN MORENO SANCHEZ
6. MARIA ANGELS GRIFELL PEREZ
7. VICTOR RIERA KORNELYUK
8. CRISTIAN COLMENERO IZQUIERDO
9. ALBERT VERA MUÑOZ
10. MARIA ANGELES GRIMALDO DUEÑAS

 

Candidatura núm. 4: GUANYEM CUBELLES (GUANYEM CUBELLES)
Titulars
1. DANIEL PÉREZ LUQUE
2. ANA MONTSERRAT LÓPEZ ÁLVAREZ
3. TESIFÓN CARMONA SALMERÓN
4. AURORA ESTEVEZ EXPÓSITO
5. GUSTAVO TUTUSAUS VERGÉS
6. ANA MARIA VEGA POZO
7. GUSTAVO LUIS GÓMEZ GONZALEZ
8. DOLORES RUIZ FERNANDEZ
9. OSCAR BARONA SANCHO
10. MARIA DEL CARMEN SANCHO USERO
11. ALFONSO MUÑOZ PINO
12. ANTONIA GÓMEZ COTO
13. FRANCISCO MUJAL TASENDE
14. LAURA AGUILERA BLASCO
15. FERNANDO VIZUETE CATALÁN
16. SARA CARMONA CALVO
17. JUAN FRANCISCO ULLOA BOLIVAR
Suplents
1. DUNIA DURAN JUVÉ
2. FULGENCIO GONZALEZ MORENO
3. SANDRA MARTINEZ GONZALVEZ

 

Candidatura núm. 5: UNITAT CUBELLENCA-11 (U.C.-11)
Titulars
1. ROSA MONTSERRAT FONOLL VENTURA
2. JOSEP MARIA HUGUE OLIVA
3. RAUL MUDARRA CARMONA
4. TRINIDAD VICENTE BERNAL
5. MARIA PILAR JUSTE SANZ
6. ALEXANDRA CORVILLO CARMONA
7. JUAN FOLK PRIETO
8. CRISTINA MORENO SANCHEZ
9. OSCAR MARTINEZ SANCHEZ
10. GUILLEM ROCHA I FONOLL
11. MARIA ALEJANDRA BORRALLO MAHUGO
12. OSCAR MORENO BARROSO
13. SARA AGUILERA GONZALEZ
14. JOSE CUSCO MARTI
15. JUAN BESOS VILELLA
16. ROSARIO CASTILLO CASTILLO
17. JOSE MANUEL ARDILA CONTRERAS
Suplents
1. RICARDO FRANCO SALVADOR
2. ALMUDENA GARCIA PUYOL
3. JESUS TORRES MONTON
4. ARNAU LUQUE ROYO
5. MARIA COSANO VICENTE
6. JOSE LUIS RODRIGUEZ MARZO
7. NIEVES CANTABELLA MAGRANER
8. JOSE ALVAREZ GARCIA
9. ZYLA BONITZKA GALVEZ REMAR
10. ANTONIO JIMENEZ ANGUITA

 

Candidatura núm. 6: PARTIT POPULAR / PARTIDO POPULAR (PP)
Titulars
1. ISABEL SOLER GARCIA
2. SANDRA HERNANDEZ HERNANDEZ
3. OSCAR CARRETERO ARIZA
4. MARIA GEMA DE OLAÑETA BOU
5. ANTONIO MORILLO MEDINA
6. DANIELA NIETO ESLAVA
7. ANNA CARBÓ I SOLER
8. MARIA CARMEN RODRIGUEZ PARRA
9. JAVIER VELLARINO GARCIA
10. JAVIER RODRIGUEZ SERRANO
11. JAQUELINE RUBIO GOMEZ
12. JOSE MARTIN BARROSO
13. FRANCISCA MORENO HENARES
14. MARIA ESPERANZA PEREZ HERNANDEZ
15. VICENTE NIETO VALERO
16. FIDEL PEREZ PALMA
17. CRISTINA FISAC PIÑANA
Suplents
1. ROSARIO RAYA MARTIN

 

Candidatura núm. 7: PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE
PROGRÉS (PSC - CP)
Titulars
1. RENATA BEDÓS STOUT
2. NURIA PLANAS MARTINEZ
3. JAIME GARCIA BOSCH
4. ALBERT FERNANDEZ OCAÑA
5. ROGER GUISADO CASTRO
6. ANTONIO COLOMERA VILLEGAS
7. MERCEDES ALCARAZ LOPEZ
8. MARIA JOSEFA SARMIENTO AMARO
9. JOSÉ MARIA SANCHEZ CONTRERAS
10. FAUSTINO PAREDES SAUCEDO
11. MARIA DOLORES VALVERDE NAVARRO
12. ANGEL QUESADA HERMOSO
13. ANA CASTRO SAUCEDO
14. DOMINGO BORRAJO DOMINGUEZ
15. RAMON SORIANO ROBLES
16. MIGUEL ANGEL LOPEZ ROBLES
17. FRANCESC XAVIER GRAU ROIG
Suplents
1. RITA STOUT
2. FRANCISCA VILLEGAS SOLER
3. AURELIO FERNANDEZ DIAZ

 

Candidatura núm. 8: CUP CUBELLES - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)
Titulars
1. DANIEL PEREZ VILAJOSANA
2. ELISABET SOLER VAL
3. NURIA FONT AVIÑO
4. RAMON GARCIA ALVAREZ
5. CLAUDIA MILLAN BLANCH
6. JOAN PUJOL FAUQUER
7. ROSER FERRER ARTIGAS (Independiente)
8. CRISTINA SANTOS SAAVEDRA (Independiente)
9. IMMACULADA PEREZ CANILL
10. JOSEP ALDAZ HOMET
11. RAQUEL OLIVERAS XIOL (Independiente)
12. ARNAU FILLAT MARSAL
13. ADRIAN BERNETE BERLANGA (Independiente)
14. JORDI POCH CHUMILLAS (Independiente)
15. ELISABET SOLE NUÑEZ
16. TERESITA BONJOCH FIGUERAS (Independiente)
17. ORIOL ROMERO GALISTEO
Suplents
Sense candidats


Candidatura núm. 9: CUBELLES EN COMÚ PODEM- EN COMÚ GUANYEM (CECP-ECG)
Titulars
1. NARCÍS PINEDA OLIVA
2. VERÓNICA MASDEU MORALES
3. LÍDIA PÀMIES ETAIX
4. JORGE GONZALEZ BELLIDO
5. FRANCISCA LORENZO CORRAL
6. SILVIA CORONAS MONELL
7. PEDRO LUIS MURILLO JIMENEZ
8. MARIA GUARDIOLA GALCERAN
9. DAVID RICO CARBO
10. JAIME RIUZ FIGUERAS
11. ANA REQUENA MARQUEZ (Independiente)
12. FEDERICO CABRE CAMACHO (Independiente)
13. HELENA NAJAR GARCIA (Independiente)
14. EDESIO FERNANDEZ TEIJEIRO (Independiente)
15. TERESA PALOMARES CEBRONES (Independiente)
16. PEDRO LLEO GELAVERT
17. MARIA JESUS HIDALGO CAMPOS (XUS) (Independiente)
Suplents
1. EMILIO SERRANO VAZQUEZ (Independiente)
2. VICTORIA NAVARO DIEZ
3. ALBERTO PAUNE DEL CASTILLO

 

Candidatura núm. 10: CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C,s)
Titulars
1. MANUEL MARTÍNEZ MELLADO
2. ANA MARÍA TORRALBO PINEDA
3. PEDRO TRAVIESO BUTIER
4. VALERIA NOEMÍ CAMPOS DELLACASA
5. SONIA DIÉGUEZ INÉS
6. MARÍA LUISA REQUENA PAREDES
7. BARBORA KOHUTOVA
8. ANGEL LUIS MATEOS GONZALEZ
9. MARCELA BEATRIZ GILIBERTI
10. JORDI PEÑARANDA BARBARA
11. MARÍA ALEJANDRA PÉREZ MONTES
12. JUAN JOSÉ ORTIZ VALERO
13. CARMEN LOZANO ALVAREZ
14. JOAQUÍN CONTE MESEGUER
15. MARÍA MERCEDES SALINER GARRIDO
16. JOSÉ TORRALBO GUTIÉRREZ
17. MIGUEL ENRIQUE FERNÁNDEZ CARNERO
Suplents
Sense candidats


Candidatura núm. 11: CENTRATS PER CUBELLES (C.CUBELLES)
Titulars
1. SILVIA ROMERO FERNANDEZ
2. TERESA LLINAS GIL
3. ANA BEATRIZ PARDOS BLANCO
4. ENRIC COLL LOPEZ
5. RAMON DALMAU XIQUES
6. PAU OLIVER I DALMAU
7. CRISTINA UCEDA SABATE
8. RAÚL FERNANDEZ FERNANDEZ
9. M.TERESA DALMAU XIQUES
10. ANDRES FERNÁNDEZ GONZALEZ
11. MARC OLIVER I DALMAU
12. NOEMI PARRAS SANCHEZ
13. IGNACIO UCEDA MARTÍNEZ
14. ANA ISABEL BAUTISTA CALVO
15. DULCENOMBRE FERNANDEZ ARROYO
16. XAVIER OLIVER MUÑIZ
17. ANGEL CASTEJON MARTÍNEZ
Suplents
1. ANTONIO BURRIEL TOLEDANO
2. ANTONIA PEÑALVER GUZMAN
3. ISAAC DEL AMOR PEÑALVER


  • Ajuntament-4.jpg
  • urna vot
  • L'informatiu
  • CONEGUEM REGIDORS 2019
  • CIRC ESTIU
  • TEEN CHEF
  • Butlletins correu
  • història eleccions 1970-2019
  • col·labora
  • RÀDIO A LA CARTA
  • RÀDIO CUBELLES APP
  • Icone facebook
  • Icone impressora
Logotip CC © Radio Cubelles
  • Carrer Colom, 7
  • 08880 Cubelles